Концерт барокової музики ансамблю "Амаріліс"

13.09.2016

 
22 вересня о 19.00
Національна філармонія України / Володимирський узвіз, 2
 
 
У своєму першому турне по Україні ансамбль познайомить публіку з вокальними творами та музикою епохи бароко і через них розкриє пристрасть у коханні в усіх її проявах, від страждань до задоволення, захоплюючи образи таких великих закоханих, як Медея або Лукреція.
У програмі: П. Пандолфі, Дж. Фрескобальді, Ж.Кларке, Г.Персел, Ж.Ф. Гендель, М.П. Монтеклєр.
“Амаріліс” підтримується Міністерством культури - Департаментом культури Pays-de-la-Loire, регіоном Pays-de-la-Loire та містом Анже. Також він є членом Федерації спеціалізованих вокальних та інструментальних ансамблів.
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema