Французький павільйон у рамках виставки "Освіта та кар’єра"

06.11.2015

Французький павільйон у рамках виставки "Освіта та кар’єра"

12-14 листопада 2015 року в Українському домі, вул Хрещатик 2, м. Київ

Вже одинадцятий раз поспіль Посольство Франції в Україні, Агентство Campus France та Французький Інститут в Україні проводять Французький павільйон, мета якого підсилити мобільність українських студентів до Франції та взаєморозуміння наших двох країн. Заохочення українського студентства до навчання у Франції є одним з пріоритетних напрямків французько-українського співробітництва. А для української молоді це корисний та багатий на нові знайомства досвід.

У рамках виставки буде представлено близько десяти закладів вищої освіти, культури Франції, національна агенція та французьке підприємство (Класичні університети: Університет Бретань Піввдень,Університет Лотарінгії, Університет Ле Ман, інженерна школа: Інститут прикладних наук м.Руан, школа менеджменту SKEMA, школа готельно-ресторанного бізнесу Vatel, школа кулінарного мистецтва Le Cordon Bleu, Ашан Україна, агентство Campus France та Французький інститут в Україні).

Для кращої координації зустрічей із представниками французьких вищих навчальних закладів просимо вас заповнити он-лайн формуляр.

Презентації у програмі виставки:

13/11/2015
12.00-13.00: Система вищої освіти Франції, стипендіальні програми.
17.00-18.00: Le Cordon Bleu - зірка світової гастрономії, дізнайся все про ці освітні курси.

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema