Французький павільйон у рамках виставки "Освіта та кар’єра"

06.11.2015

Французький павільйон у рамках виставки "Освіта та кар’єра"

12-14 листопада 2015 року в Українському домі, вул Хрещатик 2, м. Київ

Вже одинадцятий раз поспіль Посольство Франції в Україні, Агентство Campus France та Французький Інститут в Україні проводять Французький павільйон, мета якого підсилити мобільність українських студентів до Франції та взаєморозуміння наших двох країн. Заохочення українського студентства до навчання у Франції є одним з пріоритетних напрямків французько-українського співробітництва. А для української молоді це корисний та багатий на нові знайомства досвід.

У рамках виставки буде представлено близько десяти закладів вищої освіти, культури Франції, національна агенція та французьке підприємство (Класичні університети: Університет Бретань Піввдень,Університет Лотарінгії, Університет Ле Ман, інженерна школа: Інститут прикладних наук м.Руан, школа менеджменту SKEMA, школа готельно-ресторанного бізнесу Vatel, школа кулінарного мистецтва Le Cordon Bleu, Ашан Україна, агентство Campus France та Французький інститут в Україні).

Для кращої координації зустрічей із представниками французьких вищих навчальних закладів просимо вас заповнити он-лайн формуляр.

Презентації у програмі виставки:

13/11/2015
12.00-13.00: Система вищої освіти Франції, стипендіальні програми.
17.00-18.00: Le Cordon Bleu - зірка світової гастрономії, дізнайся все про ці освітні курси.