Давайте поговоримо! Зустріч у медіатеці

25.02.2016

ДАВАЙТЕ ПОГОВОРИМО! ЗУСТРІЧ У МЕДІАТЕЦІ
Настільні ігри
 
26 лютого о 19 год.
Французький інститут / Медіатека
вул. Гончара, 84
 
Вам подобаються ігри? Приходьте до нас у медіа теку Французького інституту в Україні познайомитися з настільними іграми, які ми нещодавно придбали для вас!
Наприклад, « C’est bon à savoir ! », нова гра видавництва Галлімар, допоможе згадати свої знання з французької літератури або вивчити щось додаткове!
І не забувайте, що кілька відеоігор, як і раніше, пропонуються вашій увазі...
 
Мова спілкування – французька без перекладу
Вхід вільний
 
За підтримки кондитерської "Волконський"
 
 
 
 
 
 
 
 
та "Київського будинку книги"
 
 
 

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema