Зустрічі з французьким археологом Олів’є Бюксеншютцом

07.06.2016

 
 
Інститут філософії НАН України, книгарня «Є» та Французький інститут в Україні запрошують на зустрічі з Олів’є Бюксеншютцом, археологом, почесним науковим співробітником Національного Центру Наукових Досліджень Франції, одним із провідних французьких дослідників цивілізації кельтів.
 
8 червня о 18:30
У Книгарні «Є»
(вул. Лисенка, 3)
Зустріч на тему: “Світ кельтів: між класичною культурою та національними ідентичностями”
Модератор зустрічі – Валентин Омелянчик (Інститут філософії).
 
9 червня з 10 до 13 год.
В Інституті філософії НАН України
(вул. Трьохсвятительська, 4)
Олів’є Бюксеншютц візьме участь у круглому столі «Переосмислюючи сільський та міський світи: археологічний аналіз розвитку міст та сільських поселень у кельтській Європі та у Київській Русі ».
Тема його виступу: «Археологічний підхід до вивчення сільської аристократії у період розвитку міст у кельтській Європі».
 
Лекції французькою мовою з перекладом на українську.
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema