Зустрічі з французьким археологом Олів’є Бюксеншютцом

07.06.2016

 
 
Інститут філософії НАН України, книгарня «Є» та Французький інститут в Україні запрошують на зустрічі з Олів’є Бюксеншютцом, археологом, почесним науковим співробітником Національного Центру Наукових Досліджень Франції, одним із провідних французьких дослідників цивілізації кельтів.
 
8 червня о 18:30
У Книгарні «Є»
(вул. Лисенка, 3)
Зустріч на тему: “Світ кельтів: між класичною культурою та національними ідентичностями”
Модератор зустрічі – Валентин Омелянчик (Інститут філософії).
 
9 червня з 10 до 13 год.
В Інституті філософії НАН України
(вул. Трьохсвятительська, 4)
Олів’є Бюксеншютц візьме участь у круглому столі «Переосмислюючи сільський та міський світи: археологічний аналіз розвитку міст та сільських поселень у кельтській Європі та у Київській Русі ».
Тема його виступу: «Археологічний підхід до вивчення сільської аристократії у період розвитку міст у кельтській Європі».
 
Лекції французькою мовою з перекладом на українську.
 

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema