Зустріч з Александрою Новоселофф, авторкою книги "Стіни між людьми"

16.11.2015

18 листопада о 18.30
Книгарня "Є" / вул. Лисенка, 3 
 
Зустріч з Александрою Новоселофф, авторкою книги Стіни між людьми 
В рамках проекту Європейський досвід: Франція
 
Протягом останньої чверті минулого століття єдина стіна, - Берлінська, - була зруйнована, а багато інших були зміцнені у прямому і переносному сенсах. Ця практика продовжує поширюватись: будівництво стіни між Болгарією та Туреччиною, а також між Індією та Бангладешом… 
Як пояснити парадоксальну витривалість цих принципів поділу та розділення, закриття та контролю, стримування та відгородження? Як люди, розділені цими мурами, навчилися використовувати їх? 
Александра Новоселофф, доктор політичних наук, дослідниця, працює в Університеті Париж-Пантеон-Ассас, досліджує питання діяльності ООН та миротворчих операцій.  
 
Вхід вільний
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema