Друга спроба показу документального фільму "Будинок радіо"!

12.11.2014

На жаль, з технічних причин показ кіноклубу вчора ввечері не відбувся. Переносимо показ документального фільму "Будинок радіо" на завтра, четвер  о 19.00 в кінотеатрі Київ / зал Сінематика.
 
 
 
Місяць документального кіно продовжиться в кінотеатрі Київ 18 листопада з показом фільму "Ключ від пральні" о 19.00 й завершиться 24 листопада фільмом "Ми, принцеси Клевські" о 17.00.
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema