Офіційне повідомлення про діяльність Французького інституту в Україні

03.06.2020

Відповідно до запровадженого українським урядом послаблення карантинних заходів, Французький інститут в Україні поступово відновлює роботу в режимі оффлайн, сподіваючись на повернення до звичного режиму найближчим часом.

Прийом відвідувачів та партнерів

Французький інститут тимчасово залишається зачиненим для відвідувачів.

Однак, починаючи з 1 червня відкриється можливість проведення деяких зустрічей в стінах ФІУ за згоди керівництва закладу. Бажаючим необхідно буде письмово мотивувати своє прохання та надіслати його на contact@ifu.kiev.ua. Відповідь буде надано письмово і, в разі згоди, буде запропоновано дату зустрічі.

Загалом команда ФІУ продовжує спілкуватись з партнерами та публікою переважно в телефонному режимі або за посередництвом відеоконференцій.

Мовні курси

Всі курси Французького інституту продовжують проводитись дистанційно, а екзаменаційні та сертифікаційні сесії відкладаються на строк, який буде уточнено пізніше.

Університетське та наукове співробітництво

Відділ університетського та наукового співробітництва продовжує свою діяльність та залишається на зв’язку зі студентами та партнерами по електронній пошті. По мірі того, як відкриватимуться кордони, відновиться видача віз та можливість здійснення студентської мобільності, пізніше буде оприлюднено інформацію про проходження доконсульських співбесід. Умови проведення співбесід з дотриманням соціального дистанціювання будуть викладені на сайті Французького інституту в Україні, а також на Facebook-сторінці Campus France Україна.

Співбесіди з відбору кандидатів на отримання стипендій на навчання в магістратурі та аспірантурі цьогоріч було проведено в онлайн режимі. Кандидати отримали запрошення та час проходження співбесіди.

Медіатека

Починаючи з 25 травня медіатека вводить в тестовому режимі послугу безконтактного запозичення « click and collect ». Ознайомитись з детальними умовами користування послугою можна на сайті Французького інституту в Україні: https://institutfrancais-ukraine.com/fr/news/click-et-collect2020

Електронна бібліотека Culturethèque є важливим ресурсним центром допоки не відновиться робота залів, де можливо переглянути наші фонди: https://www.culturetheque.com/EXPLOITATION/UKR/

Культурна програма

Календар проведення заходів, які було перенесено на початку санітарної кризи, зокрема 17-й фестиваль “Французька весна”, буде анонсовано з урахуванням розвитку ситуації протягом наступних тижнів та рішень українського уряду.