Програми підготовки викладачів PRO FLE

23.12.2016

Посольство Франції у співпраці з Міністерством освіти і науки України та обласними інститутами післядипломної педагогічної освіти пропонують унікальну програму з підготовки викладачів в Україні PRO FLE.
Програма PRO FLE була розроблена Міжнародним центром педагогічних досліджень (CIEP) та Національним центром дистанційної освіти Франції (CNED) і є цифровою платформою для підвищення кваліфікації вчителів французької мови як іноземної.  
PRO FLE працює вже у понад 60 країнах світу. В Україні дана програма пропонується вчителям державних середніх загальноосвітніх навчальних закладів як частина програми післядипломної дистанційної освіти ОІППО.


PRO FLE надає можливість вчителям, які мають відповідне бажання, виконати 3 навчальні модулі, на кожен з яких відводиться один рік:
1)    Побудова дидактичної одиниці
2)    Пілотування педагогічного проекту
3)    Оцінювання
Кожен модуль складається з 50-ти годин навчання і має бути виконаний за 4 місяці: 40 годин заочного навчання за допомогою інтернет-платформи та 10 годин навчання в очному режимі в Інституті післядипломної освіти. Після завершення кожного модуля вчитель отримує свідоцтво, яке видається CIEP та CNED. Вартість реєстрації на цифровій платформі (55 € за кожного учасника і за кожний модуль) у повному обсязі сплачується посольством.
При кожному обласному інституті післядипломної освіти працює тьютор PRO FLE, який отримав атестацію від CIEP та CNED і в обов’язки якого входить супровід викладачів під час їхнього навчання. 17 тьюторів PRO FLE були офіційно атестовані в Україні. Вони працюють в інститутах післядипломної освіти таких областей:

м. КИЇВ

КИЇВСЬКА ОБЛ. (БІЛА ЦЕРКВА)

ЖИТОМИР

РІВНЕ

ВОЛИНСЬКА ОБЛ. (м. ЛУЦЬК)

ЛЬВІВ

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛ.

(м. УЖГОРОД)

ЧЕРНІВЦІ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

ТЕРНОПІЛЬ

ОДЕСА

ХЕРСОН

ЗАПОРІЖЖЯ

ДНІПРО

ХАРКІВ

ЧЕРКАСИ

ЧЕРНІГІВВикладачам, які зацікавилися даною програмою, пропонується надіслати свою кандидатуру тьютору PRO FLE своєї области ДО 24 СІЧНЯ 2017 РОКУ (див. інформацію в рубриці « Як узяти участь у програмі ?»).

Для отримання детальнішої інформації радимо завантажити такі документи:

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema