ПіафФест / 18-24 грудня

14.12.2015

Французький інститут в Україні та Київські театри запрошують вас на PiafFest з нагоди 100-річчя від дня народження неймовірної Едіт Піаф
 
18 – 24 грудня
З часів смерті Едіт Піаф 10 жовтня 1963 її слава тільки набирала обертів. Вона завжди залишається іконою Парижа в очах усього світу.
Голос більше, ніж тексти пісень, продовжує зворушувати до глибини душі людей з різних країн. Голос, непідвладний часові та кордонам, завжди лине над французькою столицею, особливо у важкі моменти. 
Рівно через сто років після народження Едіт Піаф інша столиця, Київ, віддає шану Горобчику Піаф і пропонує через 5 чудових вистав відкрити її величезний талант. 
 
18 грудня о 19.00 – «Сім чудес маленької Піаф» / Новий український театр
19 грудня о 20.00 – «Эдит Пиаф: жизнь в розовом свете» / Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки
20 грудня о 19.00 – «Чудо Піаф» / Київський академічний театр «Колесо»
22, 23 грудня о 19.00 – «Рычащий воробей. Эдит Пиаф» / Київська академічна майстерня театрального мистецтва «Сузір’я»
24 грудня о 19.00 – «Едіт Піаф. Життя в кредит» / Національний академічний театр ім. Івана Франка
 
Квитки на вистави можна придбати в касах кінотеатрів та касах міста

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema