Зустрічі з французькими філософами у книгарні "Є"

17.09.2013

Книгарня «Є» та «Український тиждень» спільно з Французьким інститутом та Інститутом філософії НАН України запрошують на зустрічі з відомими французькими філософами:

19/09 о 18:30

Лоран Буве

Тема зустрічі: «Криза сучасних лівих партій у Європі»

Лоран Буве - професор політичних наук університету Версаля та Паризького Інституту політичних студій, політолог, директор Обсерваторії соціал-демократії Фундації  ім. Жана Жореса.

20/09 о 18:30

Філіп де Лара

Тема зустрічі: «Відлуння великих східноєвропейських політичних репресій ХХ століття у сьогоднішній Європі»

Філіп де Лара – професор університету Париж II (Університету Пантеон-Ассас) (філософія та політичні науки). Досліджує питання антропології тоталітаризму. Співпрацює як критик із відомим у Франції інтернет-виданням nonfiction.fr.

26/09 о 18:30

Філіп Рено

Тема зустрічі: «Мораль і політика: чи це сумісно?»

Автор близька тридцяти монографій та численних статей, Філіп Рено вважається сьогодні у Франції одним з найкращих університетських професорів політичних наук.

Зустрічі проходитимуть французькою мовою з синхронним перекладом.

Вхід вільний.

Книгарня «Є»

вул. Лисенка, 3

Тел.: (044) 235-88-50

 

 

 

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema