Філіп де Лара у книгарні «Є» 28 травня: «Заборонена історія України: трагедія Європи»

27.05.2014

Книгарня «Є», часопис «Український тиждень» та Французький інститут в Україні раді запросити Вас на лекцію філософа Філіпа де Лара – спеціаліста з історії тоталітарних режимів.
 
Філіп де Лара виступить у середу, 28 травня, о 18 год. у книгарні «Є» на тему: «Заборонена історія України: трагедія Європи»
 
Перебуваючи здавна у серці європейської історії, історія України залишається дуже мало відомою або ж часто-густо перекрученою, бо наштовхується на справжню заборону. Цей добре відомий фахівцям факт заслуговує, утім, на глибший аналіз. Особливо зараз, коли він є перепоною для об’єктивного сприйняття у західних країнах мирної революції минулої зими та подій, що нині відбуваються.

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema