Паскаль Годар: вшанування творчості Бетховена

17.10.2013

В рамках святкування 150-ї річниці Національної філармонії України, Паскаль Годар, відомий французький піаніст, виступить з концертом 25 жовтня разом з академічним симфонічним оркестром Національної філармонії України під керівництвом диригента Миколи Дядюри. У програмі: Концерт №  5 для фортепіано з оркестром і Симфонія № 5 до мінор Людвіга ван Бетховена.

Випускник Паризької вищої національної консерваторії, лауреат багатьох національних конкурсів, Паскаль Годар дає концерти по всьому світу: у Японії, Південній Кореї, Китаї, США, та на численних сценах Європи... Автор повної збірки творів для фортепіано Моріса Равеля, найпрестижніші оркестри світу запрошують його до співпраці: оркестр Паделуп (в співпраці з Миколою Дядюрою), оркестр Ла Скала ( Мілан), Шанхайський філармонічний оркестр, Філармонії Ніци, Страсбурга... Кілька років назад шанувальники мали нагоду відвідати його концерт в Україні.

www.godartpascal.com

Квитки в продажу в касах Національної філармонії України

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema