Зустрічі з Паскалем Брюкнером

04.09.2014

Київ

10 вересня о 18.30
Книгарня «Є» (вул. Лисенка, 3)

Львів

12 вересня о 13.00
Наукова бібліотека ЛНУ ім. Івана Франка, (вул. Драгоманова, 5) – в рамках 21-го Форуму видавців
 
Паскаль Брюкнер, визначний французький письменник та публіцист, є гостем 21-го Форуму видавців, він зустрінеться з українськими читачами у Києві та Львові з нагоди виходу в світ його книги «Тиранія каяття» (видавництво Темпора, переклад Петра Таращука).
 
Ім’я Паскаля Брюкнера, близького до «нових філософів», стало відомим широкому загалу наприкінці 1970-х років після того, як він опублікував у співавторстві з філософом Аленом Фінкелькротом дві книги: «Новий любовний безлад» (1997) та «Пригода на розі вулиць» (1979). Роман «Гіркий місяць» (1981) був та лишається найталантовитішим та найскандальнішим літературним твором письменника. Слава книги зросла після її однойменної екранізації у 1992 році Романом Поланські.
Перша його книга українською, «Парадокс любові» вийшла у видавництві Грані-Т у 2012 році. Влітку 2014 року у видавництві Темпора побачив світ переклад українською його есе 2006 року «Тиранія каяття: есе про західний мазохізм».
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema