Давайте поговоримо! Зустріч в Медіатеці

10.11.2015

Матьє Арден представляє літературні новинки осені 2015 
Цього року побачили світ 589 французьких та зарубіжних романів ! Як не загубитися у цьому розмаїтті книг, де кожна видається найцікавішою, якщо вірити анотаціям. Наш читацький досвід дозволив нам підібрати для вас на цих літературних «полях» кілька найгарніших «колосків» врожаю 2015 року.
 
Будуть представлені автори : Матіас Енар, Буалем Сансаль, Еді Каддур, Жоель Дікер, Дельфін де Віган, Лоран Біне, Філіп Делерм та інші…
 
13 листопада о 19 год.
Французький інститут в Україні / вул. Гончара, 84
Медіатека
 
Мова спілкування – французька
Вхід вільний
 
 
За підтримки кондитерської "Волконський"
 
 
 
 
 
 
та "Київського будинку книги"
 
 
 
 
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema