«ПАРАДЖАНОВ » в українському кінопрокаті

20.09.2013

З третього жовтня український глядач може насолодитися переглядом довгометражної автобіографічної стрічки « Параджанов » про геніального радянського режисера. Кінокартину було спільно спродюсовано Сержем Аведікяном (Франція) та Оленою Фетісовою (Україна) з першим у головній ролі.

Цей фільм – результат спільної співпраці між Україною, Францією, Грузією та Вірменією. Кінокартина вже отримала нагороду «Золотий Дюк» за кращий український фільм на цьогорічному МОКФ, також увійшла до конкурсної програми численних міжнародних кінофестивалів (у Карлових Варах, Батумі та Гамбурзі), і надалі представлятиме Україну у боротьбі за Оскар.  

Посольство Франції та Французький інститут в Україні раді успішному результату кінематографічній співпраці між Україною та Францією, який, безперечно, стане початком наступної!

Покази проходять українською мовою (з англійськими субтитрами у кінотеатрі "Жовтень")

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema