Opera HD у кінотеатрі "Київ": "Кармен" Жоржа Бізе

04.11.2014

8/11 о 19:00

Проект OPERA HD представляє показ опери КАРМЕН Жоржа Бізе у високій якості на великому екрані. 
Відкрийте для себе найкращу Кармен нашого часу - Анну Катеріну Антоначі на екрані кінотеатру "Київ" у фільмовій версії КАРМЕН Жоржа Бізе у постановці Іва Бонесне та за участі Микола Шукофа з опери Бастилії 13 грудня 2012 року.

Уривки виступу Анни Катеріни Антоначі

Придбати квитки

В рамках проекту OPERA HD у кінотеатрі "Київ" такод пройдуть покази фільмових версій ЛУСКУНЧИКА Чайковського - 8/11 о 12:00, та ЧАРІВНОЇ ФЛЕЙТИ Моцарта - 9/11 о 20:00, з репертуару Віденьскої опери.

Кінотеатр "Київ"

вул. Червоноармійська, 19

Бронювання квитків: 234 73 81

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema