Перебування українського режисера у Міжнародній резиденції митців у Парижі

12.06.2014

Перебування українського режисера у Міжнародній резиденції митців у Парижі

Українському режисеру Олександру Даниленку пощастило провести три місяці  у Міжнародній резиденції митців у Парижі, що стало можливим у квітні завдяки підтримці Французького інституту в Україні. У резиденцію, яка налічує близько 300 майстерень, приїздять навчатися художники зі всього світу.
 
Власне зйомки кліпу під назвою "Swan " французького гурту "Kwoon" і є на метs проекту, який був відібраний компетентним журі. Особливість його в тому, що йдеться про жанр анімаційного фільму, в якому Олександр Даниленко і гартує світ талант. 
 
Завдяки низці знайомств, молодий режисер вже взяв участь у Міжнародному фестивалі анімаційних фільмів в Аннесі, загальновідомому у світі анімаційного кіно.

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema