Перебування українського режисера у Міжнародній резиденції митців у Парижі

12.06.2014

Перебування українського режисера у Міжнародній резиденції митців у Парижі

Українському режисеру Олександру Даниленку пощастило провести три місяці  у Міжнародній резиденції митців у Парижі, що стало можливим у квітні завдяки підтримці Французького інституту в Україні. У резиденцію, яка налічує близько 300 майстерень, приїздять навчатися художники зі всього світу.
 
Власне зйомки кліпу під назвою "Swan " французького гурту "Kwoon" і є на метs проекту, який був відібраний компетентним журі. Особливість його в тому, що йдеться про жанр анімаційного фільму, в якому Олександр Даниленко і гартує світ талант. 
 
Завдяки низці знайомств, молодий режисер вже взяв участь у Міжнародному фестивалі анімаційних фільмів в Аннесі, загальновідомому у світі анімаційного кіно.

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema