Одеський міжнародний кінофестиваль 12 - 20 липня 2013

09.07.2013

Четвертий Одеський міжнародний кінофестиваль 2013 пройде з 12 до 20 липня. Також цього року більше 100.000 глядачів матимуть змогу насолодитися переглядом кінофільмів на березі Чорного моря.

Насичена та надзвичайно різноманітна програма кінофестивалю включає українську та міжнародну кінопрограму. Нагадаємо, що до позаконкурсної програми ОМКФ увійшов фільм Параджанов, спільно спродюсований Сержем Аведікяном та Оленою Фетісовою (співпраця між Україною, Францією, Арменією та Грузією).

Не випадково ретроспектива фільмів Сергія Параджанова, легенди радянського кіно, буде представлена у програмі кінофестивалю.

У секції «Прем’єри Гала» буде представлено добірку найкращих фільмів, нещодавно відібраних на найпрестижниших кінофестивалях у Каннах, Берліні, Венеції, Торонто та Санданскі. В рамках цього Вашій увазі пропонують переглянути три знакові французькі фільми.

- Піна днів, адаптовано до показу Борисом Вяном у ролях з Мішелем Гондрі, Роменом Дюрісом та Одрі Тоту;

- Молода та красива, останній фільм Франсуа Озона зі скандальною Мариною Вотч;

Камиль Клодель, 1915, від режисера Брюно Дюмона з Жюльєт Бінош у головній ролі.

Своєю присутністю гостей порадують також зіркові гості (режисер, продюсер та сербський музикант Емір Кустуріца, концерт якого можна буде насолодитися у вечір відкриття у п’ятницю 12 липня на Потомкінських сходах), а також незабутнім показом фільмів під відкритим небом (Аврора від режисера Мурно у кіно-концерті на Потьомкінських сходах). Фестиваль завершиться показом французького фільму Замок в Італії від режисера Валерії Бруні-Тедеші в Одеській опері у суботу 20 липня. 

Показ французьких фільмів на четвертому кінофестивалі відбудеться за підтримки Французького інституту в Україні – історичного партнера вже 4-ого Одеського міжнародного кінофестивалю.

Більше інформації про фестиваль (календар подій, розклад, доступ) знайдете на офіційному сайті : www.oiff.com.ua.

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema