Концерт "Французьке Різдво"

21.12.2016

До 150-ліття від дня народження двох французьких митців – Еріка Саті та Василя Кандинського. За підтримки Французького Інституту в Україні.
Запрошуємо Вас стати слухачами та учасниками унікального музично-візуального дійства «Французьке Різдво», яке відбудеться 29 грудня о 19:00 в Когрес-холі Президент Готелю (вул. Госпітальна, 12).

КУПИТИ КВИТКИ


Унікальність ідеї «Французького Різдва» полягає в створенні особливого музично-візуального простору: під час звучання масштабних хорових та оркестрових творів французьких композиторів XX століття відбудеться «візуалізація» музики в традиційній французькій техніці пастелі (малювання кольоровою крейдою). Живий процес створення картини буде виведено на екран у центрі сцени в режимі онлайн, а простір - заповнять звуки 25 голосів хору та 15 інструменталістів. Таким чином, Ви стаєте частиною неповторного французького арту, синтезу мистецтв, що діє на різні органи чуття та занурює вас в особливий простір – простір витонченого французького мистецтва – мистецтва, що змінює свідомість.

Камерний хор A Tempo
Диригент- Maria Marchenko
Інструментальний ансамбль Art-Offertorium
Керівник – Artem Dzeganovskyi
Ансамбль старовинної музики La Cesta
Рояль - Валерія Марченко
Пастель - Катерина Пятакова