Концерт "Французьке Різдво"

21.12.2016

До 150-ліття від дня народження двох французьких митців – Еріка Саті та Василя Кандинського. За підтримки Французького Інституту в Україні.
Запрошуємо Вас стати слухачами та учасниками унікального музично-візуального дійства «Французьке Різдво», яке відбудеться 29 грудня о 19:00 в Когрес-холі Президент Готелю (вул. Госпітальна, 12).

КУПИТИ КВИТКИ


Унікальність ідеї «Французького Різдва» полягає в створенні особливого музично-візуального простору: під час звучання масштабних хорових та оркестрових творів французьких композиторів XX століття відбудеться «візуалізація» музики в традиційній французькій техніці пастелі (малювання кольоровою крейдою). Живий процес створення картини буде виведено на екран у центрі сцени в режимі онлайн, а простір - заповнять звуки 25 голосів хору та 15 інструменталістів. Таким чином, Ви стаєте частиною неповторного французького арту, синтезу мистецтв, що діє на різні органи чуття та занурює вас в особливий простір – простір витонченого французького мистецтва – мистецтва, що змінює свідомість.

Камерний хор A Tempo
Диригент- Maria Marchenko
Інструментальний ансамбль Art-Offertorium
Керівник – Artem Dzeganovskyi
Ансамбль старовинної музики La Cesta
Рояль - Валерія Марченко
Пастель - Катерина Пятакова
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema