Другий випуск дитячого фестивалю Чілдрен Кінофест

30.05.2015

Children Kinofest  – новий кінофестиваль для дітей та підлітків. Київ – епіцентр подій, але покази проходитимуть також в Одесі, Львові, Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі та інших містах України.
 
11 фільмів з різних країн будуть представлені в програмі цього року, з яких "Белль і Себастьян" Ніколя Ваньє для дітей віком від 4 років.
 
 
Спектакль, присвячений Жоржу Мельєсу закриватиме фестиваль 7 червня о 16.00.
 
Нагороди визначатимуться гпублікою: молоді глядачі запрошуються до голосування у всіх містах-учасниках.
Дмитро Шуров, український композитор і засновник групи PianoBoy, стане Послом цьогорічного Чілдрен Кінофесту.
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema