Naturae – цифровий літературний журнал, створений групою франкомовних студенток

02.09.2021

З нагоди святкування Днів Франкофонії 11 франкомовних студенток з усіх куточків України – Києва, Івано-Франківська, Чернівців, Луцька, тощо – взяли участь у майстер-класах з писемної майстерності, що з 21 по 23 квітня 2021 року проводили талановиті французькі автори, письменники, поети, митці, зокрема, Ерік Пессан, Жеремі Бюльдо, Лора Ваcкез та Діого Майа.

Кожен із цих митців запропонував правила написання творів на тему навколишнього середовища, поєднуючи поезію, дослідження наративних форм та побудову ритмічної структури та ілюструючи такий підхід прикладами, взятими з французької літератури.

Разом вони мали нагоду повпражнятись у французькій мові в ігровій та творчій формі. У такий спосіб вони творили, писали, розказували та захищали Пані Природу.

Віднині ви можете прочитати або перечитати тексти їх авторства на сторінках цифрового літературного журналу « Naturae » (спеціальне видання): https://madmagz.com/magazine/1928193

Браво та вітання учасницям!

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema