MyFrenchFilmFestival 2024

19.01.2024

14-й випуск онлайн-фестивалю, присвяченого франкомовному кіно: MyFrenchFilmFestival 2024

Як і щороку, у січні та лютому перший франкомовний кінофестиваль MyFrenchFilmFestival стартував онлайн 19 січня і триватиме до 19 лютого.

У цьогорічній програмі: добірка з 26 фільмів (короткометражних та повнометражних) з субтитрами 11 мовами, в тому числі українською – вперше в історії!

Також у цьому випуску українські глядачі матимуть вільний доступ до всіх повнометражних фільмів у добірці.

Для цього просто створіть обліковий запис на своє ім'я, перейшовши за посиланням.

Ми запрошуємо вас сповна скористатися пропозицією та поділитися цією інформацією з вашими знайомими, які захоплюються кіно!

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema