« MyFrenchFilmFestival » : французькі фільми онлайн

14.01.2014

« MyFrenchFilmFestival » : французькі фільми онлайн

Фестиваль відбудеться з 17 січня до 17 лютого
 
Французький інститут в Україні приєднується до фестивалю кіно MyFrenchFilmFestival, започаткований UniFrance films за підтримки Міністерства закордонних справ Франції та Національного центру кіно. В рамках фестивалю 20 фільмів 2012 року (короткий та довгий метр) пропонуються до перегляду.
 
Кінострічки будуть доступні онлайн з 17 січня 2014 року, ви зможете оцінити улюблені фільми, а також залишити коментраі до них на сайті фестивалю www.myfrenchfilmfestival.com.
 
Фільми будуть доступні декількома мовами, серед яких і російська. 
 
Деталі на сайті фестивалю www.myfrenchfilmfestival.com
 
 
 
Офіційний трейлер: 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema