Чи сумісні історія та музей? Європейський досвід

06.10.2017

Чи сумісні історія та музей? Європейський досвід

Дні студій та дискусій у Харкові

 
Вісім експертів з європейських країн, а також українські експерти, що побували в музеях Австрії, Великобританії, Грецї, Італії, Німеччини, Польщі, Франції та Чехії поділяться досвідом представлення історії в музейному просторі.
 
Зустрічі проходять в рамках проекту «Музеологічні зустрічі. Формування концепції історичного музею», організованого Кластером EUNIC Україна, до якого входять культурні центри Австрії, Великобританії, Греції, Італії, Німеччини, Польщі, Франції, Чехії за підтримки EUNIC Cluster fund
 
Цей проект розділений на два етапи :
1 - 16 українських експертів, які відгукнулися на проект і були обрані за допомогою спеціального комітету, їдуть парами до Німеччини, Австрії, Франції, Великобританії, Греції, Італії, Польщі, Чехії з травня по вересень 2017 року, щоб познайомитися з історичними музеями.
2 - Ці ж самі експерти їдуть до Харкова для участі в семінарі 17 і 18 жовтня 2017 року, де вони зустрінуть вісім європейських фахівців з вищеназваних країн для порівняння свого музейного досвіду. 
 
Якщо ви хочете долучитися до цих Днів судій та дискусій, реєструйтесь за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1ymQAkbwVgWyTJ-MmYDsn0_Yb5_8Ks1Ho_iIhKcpRLpE/prefill
 
17 та 18 жовтня 
Харків, Конференц-центр ILF-Communication 
(вул. Скрипника, 14А)