44-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість»: франкомовна програма

22.10.2014

Фестиваль «Молодість» – найстаріший кінофестиваль в Україні.  Класу  «A», він займає гідне місце поруч з такими фестивалями як Каннський, Венеціанський, Берлінський, Торонтський (та інші) і є однією з найбільших кінематографічних подій світу.
 
Фестиваль “Молодість” роками підтримує любов до франкомовних фільмів і не відступає від правила й цього разу – 17 фільмів у програмі, серед яких «Три серця» Бенуа Жако, фільм-відкриття фестивалю.
 
До того ж 5 французьких фільмів включено в трьох програмах фестивалю: студентській, першого короткометражного та першого повнометражного фільмів.
У позаконкурсній частині фестивалю, франкомовне кіно буде представлено 12 фільмами у програмах “French Connection” (франкомовне кіно), “Сонячний зайчик” (фільми ЛГБТ), “Покоління великих” (присвячена знаковим фігурам кіно) і “Фестиваль фестивалів” (фільми, які нещодавно отримали нагороди у фестивалях).
 
Цього року “Молодість” прийме численних кінодіячів, серед яких Флоранс Дарел, президент міжнародного жюрі, і Маріо Фанфані, режисер фільму “Літні ночі” (секція “Сонячний зайчик”).
 
Фестиваль відкриється цієї суботи 25 жовтня о 17:00 в Національному палаці мистецтв "Україна" і триватиме до 2 листопада в культових кінотеатрах міста Києва.