46-ий міжнародний кінофестиваль «Молодість»

17.10.2016

Найдавніший кінофестиваль України 22 жовтня в 46 раз розпочнеться у Києві. 
 
Зазвичай конкурсна програма фестивалю присвячена прем’єрам фільмів та короткометражним стрічкам, у фестивалі представлені й позаконкурсні програми, які пропонують стрічки з різною тематикою та з різних країн.
 
Цьогоріч французька програма посідає окреме місце у  46-му фестивалі «Молодість».
 
Серед 250 представлених фільмів у цьому році - 14 у конкурсній програмі є французькими або створеними у копродукції з Францією, та у позаконкурсній програмі представлено 30 стрічок.
 
Фільм відкриття «Життя», за мотивами одноіменного роману де Мопассана режисера Стефана Брінзе, є продуктом суто французького кіновиробництва.
 
Також глядачам буде запропонована панорама французького та франкофонного кіно «French Connection», в якій буде показано щонайменше 7 стрічок. Також будуть презентовані короткометражні стрічки, присвячені престижній французькій кіношколі La Fémis, яка святкує цьогоріч 30 років.
 
І врешті-решт, фестиваль «Молодість» прийме французьких режисерів та акторів, які приїдуть зі своїми стрічками: Людовік та Зорян Бухерма, автори дивуючого та помітного фільму «Віллі 1-ий», Жак Мартіно – режисер «Тео і Юґо в одному човні» та Дуня Січок – актриса стрічки «Борис без Беатріс», знятої квебекським режисером Дені Коте, який очолює цьогорічне жюрі.
 
Відкриття фестивалю пройде вже цієї суботи 22 жовтня у національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка; он-лайн трасляцію церемонії можна буде побачити у кінотеатрі «Україна».
 
Детальна інформаціяhttp://www.molodist.kiev.ua/ua
 
Партнери: