46-ий міжнародний кінофестиваль «Молодість»

17.10.2016

Найдавніший кінофестиваль України 22 жовтня в 46 раз розпочнеться у Києві. 
 
Зазвичай конкурсна програма фестивалю присвячена прем’єрам фільмів та короткометражним стрічкам, у фестивалі представлені й позаконкурсні програми, які пропонують стрічки з різною тематикою та з різних країн.
 
Цьогоріч французька програма посідає окреме місце у  46-му фестивалі «Молодість».
 
Серед 250 представлених фільмів у цьому році - 14 у конкурсній програмі є французькими або створеними у копродукції з Францією, та у позаконкурсній програмі представлено 30 стрічок.
 
Фільм відкриття «Життя», за мотивами одноіменного роману де Мопассана режисера Стефана Брінзе, є продуктом суто французького кіновиробництва.
 
Також глядачам буде запропонована панорама французького та франкофонного кіно «French Connection», в якій буде показано щонайменше 7 стрічок. Також будуть презентовані короткометражні стрічки, присвячені престижній французькій кіношколі La Fémis, яка святкує цьогоріч 30 років.
 
І врешті-решт, фестиваль «Молодість» прийме французьких режисерів та акторів, які приїдуть зі своїми стрічками: Людовік та Зорян Бухерма, автори дивуючого та помітного фільму «Віллі 1-ий», Жак Мартіно – режисер «Тео і Юґо в одному човні» та Дуня Січок – актриса стрічки «Борис без Беатріс», знятої квебекським режисером Дені Коте, який очолює цьогорічне жюрі.
 
Відкриття фестивалю пройде вже цієї суботи 22 жовтня у національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка; он-лайн трасляцію церемонії можна буде побачити у кінотеатрі «Україна».
 
Детальна інформаціяhttp://www.molodist.kiev.ua/ua
 
Партнери:
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema