«У майстерні Патріка Модіано: анатомія дивної Нобелівської премії», зустріч з Рафаель Гіде

25.11.2014

9 жовтня цього року французький письменник Патрік Модіано отримав Нобелівську премію з літератури.
Французький інститут в Україні запросив пані Рафаель Гіде, професора порівняльної літератури Університету Пуатьє та редактора (разом з Марілін Ек) монографії Patrick Modiano що вийшла у 2012 році у престижній серії Cahier de l’Herne, розповісти про творчий шлях Патріка Модіано та спробувати визначити, що мотивувало вибір Шведської академії.

Понеділок 1 грудня о 19.00

Книгарня «Довженко книги.кава.кіно» / вул. Воровського, 43а
З послідовним перекладом на українську
Вхід вільний
 
Рафаель Гіде проведе ще дві зустрічі 2 грудня: у Французькому ліцеї ім. Анни Київської та в Університеті ім. Тараса Шевченка (французькою мовою без перекладу).
 
 
 

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema