«У майстерні Патріка Модіано: анатомія дивної Нобелівської премії», зустріч з Рафаель Гіде

25.11.2014

9 жовтня цього року французький письменник Патрік Модіано отримав Нобелівську премію з літератури.
Французький інститут в Україні запросив пані Рафаель Гіде, професора порівняльної літератури Університету Пуатьє та редактора (разом з Марілін Ек) монографії Patrick Modiano що вийшла у 2012 році у престижній серії Cahier de l’Herne, розповісти про творчий шлях Патріка Модіано та спробувати визначити, що мотивувало вибір Шведської академії.

Понеділок 1 грудня о 19.00

Книгарня «Довженко книги.кава.кіно» / вул. Воровського, 43а
З послідовним перекладом на українську
Вхід вільний
 
Рафаель Гіде проведе ще дві зустрічі 2 грудня: у Французькому ліцеї ім. Анни Київської та в Університеті ім. Тараса Шевченка (французькою мовою без перекладу).
 
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema