Допрем'єрний показ фільму "Мьобіус"

02.04.2013

Кінотеатр "Київ" - 4 квітня о 20.30

Французький інститут в Україні разом із незалежним кінодистриб’ютором «Аврора-фільм» представляють допрем'єрний показ фільму «Мьобіус». У четвер 4-го квітня показ відбудеться одразу в двох кінозалах кінотеатру «Київ» у присутності режисера фільму Еріка Рошана, а також акторів Олексія Горбунова та Володимира Меньшова. Протягом свого візиту, Ерік Рошан зустрінеться зі студентами сфери кінематографу.

Фільм вийде в прокат в Україні найближчим часом.

МЬОБІУС, реж. Ерік Рошан

У ролях: Жан Дюжарден, Том Рот, Сесіль де Франс, Емілі Декенн, Олексій Горбунов, Володимир Меньшов

Шпигунський трилер / Франція, Бельгія, Люксембург / 103’

Агента російських спецслужб Григорія Любова відправляють у Монако стежити за діяльністю впливового бізнесмена, якого підозрюють у махінаціях. У рамках цієї місії його команда вербує талановиту фінінсистку Алісу. Підозрюючи її у зраді, Григорій порушує золоте правило і вступає у зв’язок із Алісою, своїм таємним агентом. Між ними зароджується недозволена пристрасть, котра неминуче прискорить їхню загибель. 

Генеральні партнери «Французької весни в Україні»: ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» та мережа готелів PREMIER HOTELS.

Партнери кінопрограми фестивалю: гіпермаркети АШАН, компанія SCHNEIDER ELECTRIC та УКРСИББАНК BNP PARIBAS GROUP

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema