Короткострокові стажування у Франції для молодих українських науковців

12.12.2013

Двічі на рік посольство Франції в Україні організовує конкурс на короткострокові стажування (1-2 місяці) у Франції для молодих українських науковців

Стипендії розміром 1 600 євро брутто на місяць (1060 євро студент отримує на руки), витрати на транспорт не покриваються за рахунок стипендії. Цей вид стипендій пропонується для молодих українських науковців (молодших за 35 років) або аспірантів, чия робота потребує дослідження та/чи тісної співпраці з французькою лабораторією (1-2 місяці). Кандидати, що вже отримували фінансування такого типу за останні три роки, не можуть брати участь у конкурсі.
 
Дані дослідницькі стажування повинні відбуватись у рамках існуючого партнерства або партнерства, що розвивається між французькими та українськими науково-освітніми закладами.
 
Кандидати повинні:
 
  1. заповнити онлайн анкету французькою чи англійською мовою
  2. ввідіслати електронною поштою на адресу bgfselection@gmail.com :
  • лист підтримки від українського закладу, написаний французькою чи англійською мовою
  • лист підтримки від французької лабораторії, написаний французькою
  • копія попередньо заповненої анкети

Строки:

Перший конкурс: Прийом кандидатур до 22 грудня 2013 року. Рішення буде повідомлено кандидатам приблизно 25 січня 2014 року. Період стажування передбачається з 1 березня по 30 вересня.
 
Другий конкурс: Прийом кандидатур до 15 липня 2014. Рішення буде повідомлено кандидатам приблизно 25 вересня 2014 року. Період стажування передбачається з 1 жовтня по 31 грудня.
 
Для більш детальної інформації прохання звертатись до Беседіної Віри, координатора стипендій, по електронній пошті (info@cfucus.org) та за телефоном (+38 044 482 23 71).