«Шляхи сучасної містифікації універсальних цінностей», зустріч з соціологом Мішелем Вєвьоркою

03.10.2014

Понеділок 13 жовтня о 18:30

(вул. Лисенка, 3)
 
Книгарня «Є» спільно з тижневиком «Український тиждень» та Французьким інститутом запрошують на зустріч з соціологом Мішелем Вєвьоркою.
Мішель Вєвьорка є професором Вищої школи соціальних наук та директором Фундації «Дім наук про людину». Член наукової ради Європейської дослідницької ради (European Research Council, ERC). Його останні публікації торкаються питань ультраправих рухів та антисемітизму, жорстокості, тероризму, а також досліджують зв’язки між Інтернетом та цифровими технологіями, з одного боку, та соціальними науками, з іншого.

Вхід вільний

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema