Сольний концерт для фортепіано Максима Зеккіні

28.09.2017

Сольний концерт для фортепіано Максима Зеккіні 

Твори для лівої руки та обох рук

10 жовтня, 19.00 - Національна філармонія України

“Ідея вивчити цей репертуар з’явилась декілька років тому, коли я вперше розучував «Concerto» для лівої руки Моріса Равеля. Мене вразило те, що здається ніби чуєш дві руки, коли всього лише п’ять пальців грають. Ці твори розкривають величезні можливості лівої руки. Також, завдяки розташуванню пальців, натуральній гнучкості і потужному регістру низьких клавішних частот, він може навіть змусити зазвучати піаніно як оркестр. Я дуже щасливий мати змогу відкрити для себе беззаперечне поетичне багатство цього оригінального репертуару, що являється як віртуозним, так і видовищним”.

Максим Зеккіні - випускник Національних вищих консерваторій Ліона та Парижа. Він також є випускником престижної Академії Incontri col Maestro м. Імола (Італія) та є лауреатом численних міжнародних премій.

 

Купити квитки

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema