Конференція Марі Мандрас:

22.05.2014

Конференція Марі Мандрас на тему "Зв'язки між Росією та Європою та їх наслідки для України"

Конференція відбудеться у п'ятницю 23 травня о 15:00 в КНУ "Києво-Могилянська Академія", Центр польських і европейських студій, корпус 6 НаУКМА – вхід з вул. Волоської 8/5.
 
Авторка численних праць про сьогоденну Росію, Марі Мандрас - дослідник у Науковому центрі наукових досліджень та Науковому центрі міжнародних досліджень. У 2010 році вона очолювала Дирекцію прогнозування в МЗС Парижа. Викладаючи в іІнституті політичних досліджень в Парижі, вона читає лекції з міжнародної політики у Паризькій школі міжнародних відносин. Марі Мандрас - асоційований член Королівського інституту міжнародних справ у Лондоні, член комітету редакції журналів Esprit та Pro і contra (Mосква), Ради ЄС-Росія у Брюсселі та Інституту права та державної політики у Москві.
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema