Беріть участь у літературному конкурсі-марафоні на честь Франкофонії!

06.03.2015

Усі студенти вищих навчальних закладів Києва, Харкова та Одеси, які вивчають французьку мову, запрошуються до участі у літературному конкурсі-марафоні до святкування Міжнародного дня Франкофонії у п’ятницю, 20 березня 2015 року.
 
Марафон стартує о 9 год. 30 одночасно у всіх трьох університетах: КНУ ім. Т. Шевченка, ХНУ ім. В.Н. Каразіна та Альянс Франсез м. Одеси, де три групи сміливців – знавців французької словесності одночасно змагатимуться за звання переможців. 
 
Команда викладачів-методистів французької мови з Посольства Франції підготувала для них цікаву та динамічну програму, зосереджену навколо теми свободи слова, а саме: конкурс на кращий твір, участь у дебатах, іграх, театральних сценках, вікторинах, відео та караоке упродовж цілого конкурсного дня.
 
Реєструйтеся до 14 березня тут

Програма у Києві

Програма у Харкові

Програма в Одесі

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema