Зробимо нашу планету краще

20.03.2018

" Зробимо нашу планету краще " - ініціатива  Президента Республіки Франції  Еммануеля Макрона, від 1 червня 2017 року , яка буда прийнята вслід за рішенням Сполучених Штатів залишити Паризьку угоду про клімат. Це заклик до дослідників і вчителів, підприємців, асоціацій та неурядових організацій, студентів та всього громадянського суспільства, щоб мобілізувати та приєднатися до Франції, щоб вести боротьбу з глобальним потеплінням.

На порядку денному 3 основні напрямки досліджень: наука про Землю, зміна клімату та наука про стійкість, а також перехід енергії.

Детальніше на https://www.campusfrance.org/fr/make-our-planet-great-again-0

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema