Подорож-знайомство: Maison & Objet (Париж)

21.07.2017

Запрошуємо  до дизайн-туру, присвяченого поглибленому вивченню французького дизайну. Тур  буде  корисним  дизайнерам інтер’єру, арт директорам дизайн студій,власникам бізнесу.
Програма дизайн-туру розкриє всі аспекти Французького коду. Під час поїздки ми дізнаємося  про французький стиль інтер'єру, переконаємося в його унікальності, красі, вишуканості та практичності , будемо досліджувати культурну спадщину: архітектуру, дизайн та мистецтво.

Програма включає:
- практичні заняття на  виставці  MAISON & OBJET, організовані зустрічі з французькими дизайнерами і бренд-менеджерами на стендах, відвідування лекторію.
- програму Paris Design Week у центрі Парижу - Les Docks, работа з креативним мисленням.
- професійні візити до студій найвідоміших дизайнерів, декораторів, архітекторів Франції (Tristan Auer, Isabelle Daeron, Мatali Crasset).
- відвідування антикварного аукціонного дому «Drouot».Практичне заняття.
На торгах аукціону Друо ви зможете придбати свій власний лот під керівництвом експерту аукціону (вартість лоту від 20 євро), і привезти з Франції предмети з історією, без яких важко уявити французький інтер'єр.
- музеї, галереї , Центр сучасного мистецтва Луї Віттон.
Попередня реєстрація ОБОВ'ЯЗКОВА
У вартість входить:
- переліт
- проживання в готелі 3* (двомісні номери зі сніданками)
- трансфер аеропорт - готель - аеропорт
- квитки на виставку
- страховка
- супровід експерта
 -всі візити


ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ МОЖНА ТУТ
Організатори:
Європейська Школа Дизайну www.eds.co.ua
Фонд сприяння розвитку мистецтв


Дізнатися деталі про поїздку та програму:
info.culturalcode@gmail.com
(067) 443-27-19 Анна
(097) 657-42-82 Ольга

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema