Допрем’єрний показ фільму «Кохання» у присутності режисера Гаспара Ное

12.10.2015

Український дистриб’ютор «Артхаус Трафік» запрошує вас на допрем’єрний показ останнього фільму Гаспара Ное «Кохання»
 
Представлений на нічному сеансі 86-го Канського фестивалю, «Кохання» - це еротична мелодрама, в якій досліджуються багатогранні аспекти кохання, що часто виходять за межі традиціного розуміння понять добра та зла. Зокрема, генетична потреба, трансцендентність, змінений стан свідомості, важкі наркотики, психічні захворювання, гра володорювання, засліплююче світло...
 
 
 
Гаспар Ное
Гаспар Ное (нар. 27 грудня 1963 року у Буенос-Айросі в Аргентині) – сценарист, продюсер та італійсько-аргентинський режисер.
Живучи у Франції з 12-ти років, у 17 років він починає вивчати філософію та кіно у Вищій школі Луї-Люм'єра, яку він закінчує два роки по тому.
 
З часом, Гаспар Ное завоював репутацію сканадльного кінорежисера, якого ніщо не може зупинити. Всі його повнометражні стрічки заборонені особам до 16-ти років та часто викликають скандали через присутність жорстоких або відкрито сексуальних сцен.
 
 
Гаспар Ное приїде до Києва і відповість на питання журналістів на прес-конференції у кінотеатрі Гулівер цього четвега 15 жовтня о 18.30
 
Акредитація за ел. адресою: press@arthousetraffic.com
Після цього Гаспар особисто представить свій фільм о 20.00
 
Приїзд Гаспара Ное відбувається за підтримки Unifrance