Допрем’єрний показ фільму «Кохання» у присутності режисера Гаспара Ное

12.10.2015

Український дистриб’ютор «Артхаус Трафік» запрошує вас на допрем’єрний показ останнього фільму Гаспара Ное «Кохання»
 
Представлений на нічному сеансі 86-го Канського фестивалю, «Кохання» - це еротична мелодрама, в якій досліджуються багатогранні аспекти кохання, що часто виходять за межі традиціного розуміння понять добра та зла. Зокрема, генетична потреба, трансцендентність, змінений стан свідомості, важкі наркотики, психічні захворювання, гра володорювання, засліплююче світло...
 
 
 
Гаспар Ное
Гаспар Ное (нар. 27 грудня 1963 року у Буенос-Айросі в Аргентині) – сценарист, продюсер та італійсько-аргентинський режисер.
Живучи у Франції з 12-ти років, у 17 років він починає вивчати філософію та кіно у Вищій школі Луї-Люм'єра, яку він закінчує два роки по тому.
 
З часом, Гаспар Ное завоював репутацію сканадльного кінорежисера, якого ніщо не може зупинити. Всі його повнометражні стрічки заборонені особам до 16-ти років та часто викликають скандали через присутність жорстоких або відкрито сексуальних сцен.
 
 
Гаспар Ное приїде до Києва і відповість на питання журналістів на прес-конференції у кінотеатрі Гулівер цього четвега 15 жовтня о 18.30
 
Акредитація за ел. адресою: press@arthousetraffic.com
Після цього Гаспар особисто представить свій фільм о 20.00
 
Приїзд Гаспара Ное відбувається за підтримки Unifrance

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema