Курс з літератури та країнознавства

13.01.2014

КУРС З ЛІТЕРАТУРИ ТА КРАЇНОЗНАВСТВА

Кількість годин у модулі: 42 години
Тривалість: 14 тижнів
Кількість годин на тиждень : двічі на тиждень по 1 год. 30 хв. = 3 год.
Цільова аудиторія: всі бажаючі (студенти та дорослі)
Рівень: здобутий рівень А2 (після проходження 4 модулів)
 
МЕТА: Практика французької мови з використанням автентичних мультимедійних матеріалів преси (радіо/телебачення/друковані видання), уривків фільмів, книжок різної тематики, які слугують предметом обговорення з метою розвитку навичок усного мовлення. 
 
ПРОГРАМА: Ознайомлення з французькими та франкомовними матеріалами різної тематики, як то: історія, екологія, сучасність, мистецтво, спорт, філософія... Ознайомлення з різними аспектами сучасного суспільства Франції. Більш глибоке пізнання культури країни, мистецтва Франції та франкомовних країн (література, живопис, музика тощо). Висловлення думок щодо проблем сучасного суспільства. 
 
УЧБОВИЙ МАТЕРІАЛ: Автентичні документи

Запис триватиме з 9 до 17 січня

Адміністрація курсів працює з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 19:00.

Контактні телефони: 486-92-33 // 486-48-32 // (096) 472-27-44

Електронна адреса: cours_de_francais@ifu.kiev.ua

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema