Свято короткометражного кіно у найкоротші дні року!

19.12.2014

19 грудня о 20.00
Кінотеатр Київ / вул. Велика Васильківська 19
 
Короткометражне кіно у найкоротший день року – це особливий день для того, аби познайомитись з багатством цього жанру. Ця подія, заснована CNC в 2011 році й організована Агенством короткометражних фільмів пропонує розмаїття фільмів для широкого глядача з метою відкрити цей жанр, поширити його у всьому світі та встановити нерозривний зв'язок з публікою. У 2013 році Агенство короткометражних фільмів сприяло показу більш як 40 000 короткометражних фільмів у Франції, а також у 54 країнах світу!
 
Кожного року Французький інститут в Україні підтримує цей захід і запрошує вас відкрити для себе нову добірку короткометражних фільмів. Німе й звукове кіно, драми та комедії, художнє і документальне кіно, а також анімаційні фільми, - програма включатиме 22 короткометражні стрічки всіх жанрів та епох. 
 
Марафон короткометражок триватиме 4,5 години з перервами
Показ проходить мовою оригіналу з українськими субтитрами
 
 
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema