Ретроспектива "Лямур тужур"

14.04.2017

Київ, 22-26 квітня / кінотеатр "Київ"
Фільми мовою оригіналу з українськими субтитрами

КУПИТИ КВИТКИ

СЮЗАНН
Премія Сезар за найкращу жіночу роль другого плану (Адель Енель)
Вихід у прокат: 18 грудня 2013 (1 година 34 хв)
Режисер Катель Кійевере
В ролях: Сара Форестьє, Франсуа Дамьєнс, Адель Енель
Жанр: Драма
Країна: Франція
Синопсис
Історія про долю Сюзанни та її близьких. Зв’язки, що їх поєднали та тримають. Сюзанна закохується та прагне слідувати за своїм коханням до останнього...

ТРЕЙЛЕР

БЕЗТЯМНИЙ П’ЄР (відреставрована версія)
Вихід у прокат: 5 листопада 1965 (1 година 55 хв)
Режисер Жан-Люк Годар
В ролях: Жан-Поль Бельмондо, Анна Каріна, Самюель Фюллер
Жанр: Драма, поліцейський, комедія
Країна: Франція, Італія, США
Синопсис
Фердинан Грифон живе зі своєю дружиною та дітьми. Він трохи розчарований, бо бо втратив свою роботу на телебаченні. Одного разу, повертаючись з тяжкого світського вечора від батьків його дружини, він виявляє, що няня, яка доглядає дітей – його колишнє захоплення. Він вирішує залишити все і поїхати з нею на південь Франції, в грандіозну подорож, у якій буде все: незаконний продаж зброї, політичні заколоти, несподівані зустрічі, ідиличне єднання з природою та любовні страждання.

ТРЕЙЛЕР

СЕЗАР І РОЗАЛІ
Вихід у прокат: 11 жовтня 1972 (1 година 50 хв)
Режисер Клод Соте
В ролях: Ів Монтан, Ромі Шнайдер, Самі Фре
Жанр: Драматична комедія, Романс
Країна: Франція, Італія, Західна Німеччина
Синопсис
Розалі живе з Сезаром, продавцем металобрухту. В день другого одруження шлюбу своєї матері, Розалі зустрічає колишнього друга, Давіда. Останній під час свята зізнається Сезару, що він все ще любить Розалі. З цього моменту, Сезар робить все, щоб віддалити Давіда, але це настільки дратує Розалі, що вона іде від жити з Давідом. Сезар не опускає руки і приєднується до пари на узбережжі. Тепер Давіду доводиться порвати з Розалі. Проходить час. Одного разу в дизайнерську студію Давіда в Парижі приходить стурбований Сезар. Розалі нещаслива і, здається, їй потрібен Давід. Сезар благає Давіда, щоб той повернувся до Розалі. Спочатку він відмовляється, але Сезар так наполягає і тим самим отримує згоду Давіда, і обидва їдуть до Вандея  ... де дружба двох чоловіків стає міцнішою. Кого з них Розалі насправді кохає?

ТРЕЙЛЕР

ЧАС ОДКРОВЕНЬ
Вихід у прокат: 19 серпня 2015 (1 година 46 хв)
Режисер Катрін Корсіні
В ролях: Сесіль де Франс, Ізя Іжлен, Ноемі Львовські
Жанр: Драма, романс
Країна: Франція, Бельгія
Спеціальна відзнака журі в рамках програми Sunny Banny Київського Міжнародного кінофестивалю «Молодість» (2016)
Синопсис
1971 рік, Дельфін виповнюється 23 роки. Після життя в селі, вона вирушає до Парижа, щоб самостійно заробляти на життя; вона мріє очолити власне підприємство, що в той час неймовірно для жінки.
Кароль – парижанка. Їй 35 років. Вона зустрічається з Мануелем та бере активну участь у зародженні фемінізму. Коли Дельфін і Кароль зустрічаються, їхня історія кохання різко все змінює.
Але Дельфін змушена повернутися на додому, на ферму. Кароль їде з нею. Там на них чекає інша реальність.

ТРЕЙЛЕР

ЛІТНЯ КАЗКА
Вихід у прокат: 5 червня 1996 (1 година 53 хв)
Режисер Ерік Ромер
В ролях: Мельвіль Пупо, Аманда Лангле, Гвенаель Сімон
Жанр: романс
Країна: Франція
Синопсис
У Динарі під час літніх канікул, Гаспар чекає на Лену. Він знайомиться з Марго, студенткою з етонографії, яка працює офіціанткою в ресторані, щоб заробити гроші. Одного вечора Марго веде Гаспара на вечірку, де він зустрічає Солєн. І, нарешті, Лена прибуває в Динар ...Чи дійсно серце Гаспара розривається між трьома дівчатами?

ТРЕЙЛЕР


 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema