Виставка «Київ 1914: мир/війна»

27.11.2014

Музей історії Києва

вул. Б. Хмельницького, 7 / метро "Театральна"

до 18 січня 2015 року / 10:00-20:00

Автори виставки виконали непросте завдання: надати можливість глядачеві зануритись у життя передвоєнного та воєнного міста через долі городян. 
"1914. Київ: Мир/війна" – це спроба увійти до  світу довоєнного Києва та побачити його трансформацію під час війни. В залах Музею ми відчуємо, як життя одного з найбільших міст Російської Імперії перетворилося спочатку в прифронтове, а потім в революційне. Шлях до катастрофи. 
 
Організатори виставки – а це, крім Музею історії міста Києва: Музей Шереметьєвих та видавництво «Лаурус» – підготували експозицію, в якій не буде нудно ні дорослим, ні школярам, ні фахівцям-історикам. До експозиції внесено величезну, як для музеїв нашого міста, кількість інтерактивних фрагментів, - відвідувачі
зможуть взяти участь у справжніх розкопках, розшифровці таємних послань, потримати в руках справжню зброю тих часів, зможуть  та відслідковувати долі киян періоду Першої світової на виставлених у залах електронних тачскрінах.
 
Важлива особливість виставки, яка робить її найбільш цікавою для індивідуальних відвідувачів, – аудіогіди. Начитані професійними акторами на трьох мовах, включаючи англійську, змістовні розповіді доповнюють 
 
Для отримання додаткової інформації звертайтеся за телефоном: 044 520 28 27
 
      
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema