«Заповідник». Графіка Дмитра Кришовського

04.12.2017

«Заповідник». Графіка Дмитра Кришовського 

6 – 30 грудня 

 
Французький інститут в Україні
Відкриття 6 грудня о 19.00 
 
Серія графічних робіт «Заповідник» - це погляд художника на справжній осередок культури вулиць. Небезпека, інтрига, любов, закон – все це сплетено на задньому дворі спального району і перенесене на папір. Вас запрошують «скуштувати» естетику «низів» з присмаком небезпеки, ностальгії та іронії.
Дмитро Кришовський 
Народився 1988р. у м. Корсунь -Шевченківський, Черкаської області. 2003-2007 Черкаський державний бізнес-коледж. Графічний дизайн і реклама. 2007-2009 Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв. Графічний дизайн і реклама. 2009-2011 Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв. Дизайн та ландшафтна архітектура. Сфера діяльності: графіка, живопис, плакат, графічний дизайн. Член “Союзу Вільних Художників” Учасник проекту “Жлоб-арт” Живе і працює в Києві. 
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema