День відкритих дверей у Французькому інституті в Україні

25.08.2017

2 вересня, 11.00 – 22.00 / вул. Гончара, 84

ВХІД ВІЛЬНИЙ

open doors

Цього року осінь буде французькою! І перша подія осіннього сезону, Свято Французького інституту, налаштує нас на цілі місяці життя і спілкування «а ля франсез»!

Свято Французького інституту обіцяє бути ще більш цікавим, смачним і розмаїтим.

Ми відчиняємо двері суботнього ранку 2-го вересня на Гончара, 84 і не збираємось їх зачиняти до пізнього вечора – хочемо вас дивувати, веселити, навчати, годувати, розважати і закрутити у вирі танцю під час вечірнього концерту.

Хочете сказати перші слова французькою чи перевірити свій рівень французької?

Заспівати французькою? Приготувати французьку страву чи продегустувати французький сир? Вам до нас!

Записатися на курси і виграти одну з двох поїздок до Франції? Взати участь в інших конкурсах і отримати призи від партнерів? Вам до нас!

Відвести дітей дивитися мультики, а самим заглибитись у французький психоаналіз? Зазирнути у кафе на відкриття нової виставки і познайомитись з митцем? Вам до нас!

Зустріти купу знайомих, поспілкуватися, поїсти сиру-кішів-круасанів-багетів з вином? Залишитись на великий вечірній концерт, який гратимуть Pushkine Kleismer Band і Руки’в Брюки!
ВАМ ДО НАС!

Партнери свята: Yves Rocher – ProCheese –  Wolkonsky – Famille Très français –  Mozarella Bar –  Tri : – Vinoliub
Pictoric – Музей сновидений – Platforma – afisha.bigmir.net


Чекаємо на вас на 4-х поверхах Французького інституту та у дворику на Гончара, 84!

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema