Свято Французького інституту!

02.08.2016

 
Свято Французького інституту - День відкритих дверей !
 
3 вересня з 11 до 22 год.
Французький інститут в Україні / вул. Гончара, 84
ВХІД ВІЛЬНИЙ
 
  Французький інститут відкриє свої двері після ремонтних робіт та оновлення для всіх: франкофонів, франкофілів, друзів та партнерів, а також для всіх, хто хоче дізнатися більше про діяльність інституту та провести день у дружній компанії.
   В цей день ви зможете відкрити для себе нові методи вивчення французької, дізнатися більше про навчання у Франції, відвідати виставку французьких фото, прийняти участь у чисельних майстер-класах та послухати лекції, перевірити свою вдачу у розіграші лінгвістичної поїздки до Франції, скуштувати смаколики французької кухні та насолодитися виступами чудових музикантів!
 
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema