Концерт Джессі Мебуну (фортепіано)

20.10.2017

Музика. “Від Бароко до Авангарду”. Концерт Джессі Мебуну (фортепіано) 

В рамках проекту «Нова Філармонія»

 
Захоплена українською та російською музикою Джессі поставила собі за мету познайомити публіку з мало відомими музикантами.
 
Вона є випускницею Паризької Вищої музичної школи та лауреатом численних міжнародних конкурсів, серед яких: Спеціальний приз Артюра Лурьє та Алексія Станчінського у 2014 та Гран-прі за виконання твору Бориса Лятошинського, Александра Массолова, Бориса Пігова, Самюеля Фінберга, Клода Дебюссі на Конкурсі-фестивалі сучасної фортепіанної музики у 2015 (Париж) - Приз Дмитра Кабалевського 2011 (Брест) - Спеціальний приз Клода Дебюссі та Сергія Рахманінова на Конкурсі Едель Латос 2012 (Париж).
 
У програмі концерту прозвучать твори Й.С. Баха, К. Дебюссі, М. Файнберга та В. Сильвестрова.
 

30 жовтня, 19.00 
Будинок актора 
вул. Ярославів вал, 7

 
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema