Концерт органіста Жана-Батиста Моно

28.01.2015

30 січня о 19:00
Національна філармонія України
 
Професійний музикант 1984 року народження, Жан-Батист Моно вже має неабиякий кар’єрний здобуток за своїми плечима. Його вважають одним з найкращих органістів свого покоління. Його віртуозність залишає без слів, а майстерне виконання зачаровує.
 
Жан-Батіст Моно (народ. в 1984 р.) почав навчатися грі на піаніно і органі в 12 років. У 2002 році він виграє  перший приз 4-го Конкурсу молодих органістів за одностайним рішенням жюрі на чолі з Марі-Клер Ален.
 
Неодноразово Жан-Батіст Моно відвідує майстер- класи блискучого органіста-віртуоза Жана Гію в Тонхалі в Цюриху і в церкві Сент-Есташ у Парижі. Жан-Батіст Монно здобуває перемогу в травні 2007 року в категорії органного виконання  Паризької вищої національної консерваторії на курсі Олів’є Латрі і Мішеля Бувара, а потім продовжує навчання у Бернара Хааса в Штутґартській вищій школі музики і театру.
 
Жан-Батіст Моно на даний момент є помічником Жана Гію в Сент-Есташ у Парижі, викладач в Консерваторії департаменту Мант-ан-Івелін і органіст у Церкві Нотр-Даму в Манті-ля-Жолі і церкви Сен-Луї в Бордо (де знаходяться старовинні органи).
 
Він активно гастролює з концертами, бере участь у фестивалях у Ля Шез-Дьє, Руані (Аббатство Сен-Уен),  Аннесі,  Парижі, Берліні,  Номбурзі,  П'яченці,  Римі, Новому Орлеані,  Остраві,  Відні,  Сіднеі,  Лондоні тощо.
 
В 2010 році він виконує музику до Макбету, написану Жаном Гійу, в рамках японського турне (концертний зал Кіото, концертний зал Нагоя) під керівництвом Мазару Секіне.
 
Згодом він був номінований почесним артистом-резидентом в Соборі Сен-Люі Нового Орлеану. Він також виступає сольно, з ансамблем або у супроводі оркестру по всьому світу.