Джаз. Концерт Самюеля Берто та Станко Марінковіча

06.09.2016

Джаз. Концерт кларнетиста Самюеля Берто та акордеоніста Станко Марінковіча
Магічний вечір для всіх, хто любить джаз-клезмер від дуету талановитих музикантів.
 
9 вересня о 20.00
Roof / вул. Січових Стрільців, 37-41
 
Самюель Берто почав займатися музикою у віці 5 років в Національній консерваторії Обервільє-Ла-Курньов. Він виявляється молодим вундеркіндом і даєсвій перший сольний концерт в 16 роківна фестивалі у регіоні Перігор Нуар, виступивши у віртуозному квінтеті Карла Марії фон Вебер. Самюель Берто є переможцем ''Thy Masterclass'' у Данії, ''Artist in Residence Program'' у Фінляндії (перший запрошений музикант за останні 25 років), і Fondation Radio-France, деу відборі беруть участь 5000 кандидатів з різними музичними інструментами. Він грав в Європі, Канаді та Австралії, там, де він жив. Самюель Берто працює професором російської консерваторії і в консерваторії у 10-му окрузі Парижа, а також в консерваторії Вуарон в Альпах. Як класичний музикант він виступає з Оркестром Lamoureux, як джазовий неодноразово виступав - з Дідьє Локвудом.
 
Акордеоніст і співак сербського походження Станко Марінковіч починає свою кар'єрув кіно. Він бере участь в саундтреку фільму '' l like she '' , в якому він також фігурує як актор. Також він знімається уз Елоді Буше в '' Lovers '', фільмі Ж.М. Барр. Потім він засновує групу Tempo Slavia, з якою він записує три альбоми і вирушає в турне у Європу та Америку. Успіх групи дуже швидко прославляє Станка Марінковіча, особливо у Сербії. На "Victoires de la Musique" (щорічна премія"Музичні перемоги") в Белградівін перемагає у номінації "Відкриття року". Сьогодні Станко Марінковіч є одніим з найпопулярніших артистів у колишній Югославії, одночасно демонструючи свою оригінальну та характерну особистість у музичному світі Балканського півострову.
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema