Вересень французького джазу

25.09.2013

> Ерік Трюффаз – один з гостей фестивалю Koktebel Jazz Fest, який цього року святкує свої 11 років. Всесвітньо відомий трубач, автор визначних пісенних альбомів останніх років. ("In Between" у 2010 році та "El Tiempo de la Revolucion" у 2012), виступить зі своїм квартетом 13 вересня о 21.30 на сцені Nu Jazz Stage

www.eriktruffaz.com

 

 

 

 

 

 

 

 

> Тріо Benjamin Faugloire Project їде в турне по трьох містах України:

- 22 вересня о 20.00 в рамках фестивалю Odessa JazzFest

- 25 вересня о 20.00 в мистецько-освітньому центрі «Майстер Клас»

- 28 вересня в рамках фестивалю Chernihiv Jazz Fest.

Створений у 2006 році, Benjamin Faugloire Project об’єднує трьох музикантів : це Жером Мурьє (ударні), Денис Франглан (контрабас) та власне Бенжамен Фоглуар (піаніно). Тріо дуже вдало представляє сучасний французький та європейський джаз.

www.benjaminfaugloire.com

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema