Кіноклуб Французького інституту в Україні представляє: Чарівний світ Жака Демі

09.12.2013

Кіноклуб Французького інституту в Україні представляє: «Чарівний світ Жака Демі»

вул. Костянтинівська, 26
 
Покази французькою мовою з російськими субтитрами
 
« Поетичні та хвилюючі, іноді похмурі стрічки Жака Демі сміливо поєднують голівудську музичну комедію та французьку мелодраму з виразним психоделізмом та гумором. »
 
Французька сінематека 
 
 
 
 
 
 
Понеділок 09/12
19:20

Дівчата з Рошфора

Реж. Жак Демі
У ролях: Катрін Деньов, Франсуаза Дорлеак 
1967 / Франція / Музична комедія / 120’
 
У Рошфорі з’являється досі небачений ярмарок, і дві сестри, народжені під сузір’ям Близнюків, мріють про велике кохання... яке ближче, ніж їм здається. Після тріумфу мелодрами "Шербурзькі парасольки", Демі та Легранд зняли новий «музичний фільм», сповнений численних любовних перепитій. Навіюючи меланхолійні настрої, фільм, тим не менш, сповнений яскравими та веселими  образами, де гумор межує із справжніми почуттями. Чарівна та захоплююча історія!
 
Понеділок 16/12
19:00 

Віслюча шкіра

Реж. Жак Демі
У ролях: Катрін Деньов, Жан Маре
1970 / Франція / комедія / 90’
 
Король обіцяє своїй тяжко хворій королеві одружитись внаступне лише з красивішою від неї жінкою. Але у всьому королівстві, такою красою вирізняється лише її власна донька. У відчаї, принцеса переодягається у шкуру віслюка і тікає із королівського замку. 
 
 
Понеділок 23/12
19:00 

Лола

Реж. Жак Демі
У ролях: Анук Еме, Марк Мішель
1961 / Франція / драма / 90’
 
Події розгортаються у Нанті, де Сесилія стає Лолою, танцівницею кабаре. Вона вірить у повернення коханого, який колись покинув її з дитиною у пошуках кращої долі. Раптом поруч з’являється Роланд Кассар, - бідний, але до безтями закоханий в неї молодий чоловік... Захоплююча поема про кохання, чуттєва музична історія, - це перша повнометражна стрічка режисера.