Конкурс стипендій для навчання в ISAE SUPAERO

18.12.2014

Передовий європейський профільний навчальний заклад у галузі літакобудування та аерокосмічної інженерії “Вищий авіаційний та аерокосмічний інститут” - ISAE SUPAERO, який здійснює як наукову так і практичну діяльність у тісній співпраці з авіаційною промисловістю.
 
У цьому році інститут надає 26 стипендій (витрати на проживання та харчування та оплата за навчання) в рамках 4 освітніх програм, які фінансуються групою Airbus, групою MBDA, фундаціями Airbus та ISAE SUPAERO:
 
Магістерські програми відкриті для студентів, які мають ступінь бакалавра з інженерії та сертифікат із знання англійської мови
Програми інженерного циклу відкриті для студентів, які мають ступінь бакалавра з інженерії та сертифікат про знання французької мови
 
Детальну інформацію про магістерські програми ви знайдете на офіційному сайті
 
Подача документів кандидата он-лайн

Подача документів триватиме до 11 січня 2015 року

 
 
 
 
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema