Запис на тести TCF, TEF, TEF Canada, TEFAQ, TEF IRN. Сесія Травень 2024

30.04.2024

                                                                      

 

З 1 по 10 травня проходитиме запис на тести TEF, TEF Canada, TEFAQ, TEF IRN,TCF, які відбудуться з 27 по 31 травня 2024 року.

 

Після закінчення періоду запису ми надішлемо Вам електронний лист з банківськими реквізитами, за якими потрібно здійснити оплату, та умовами оплати.  

 

У зв'язку з незалежними від нас обставинами тест може бути перенесений на інший день.
 

У разі повітряної тривоги кандидати будуть запрошені залишити приміщення Французького інституту та прямувати до найближчого сховища.

 

Для запису:

TEF, TEF Canada, TEFAQ.

TCF.

 

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema